| razvan973 a întrebat:

Buna,am vazut un film mai de mult in care un om intra intr-un conac,castel... si tota lumea era cu masti pe fata, faceau sex, si nu se cunosteau intre ei era o organizatie secreta.La un momendat lau prins in acea seara si i-au dat masca jos si il obligau sa ii zica cine eu spus de aceasta intalnire.Va rog sa imi ziceti daca stiti denumirea filmului, parca pe paramount channel am vazut nu mai stiu exact...

Răspuns Câştigător
| Atotstiutorul a răspuns:

Ar putea sa fie asta
http://www.imdb.com/title/tt0120663/
aici tom cruise poarta masca iar descrierea facuta de tine se potriveste perfect cu filmul. scuze daca nu e asta!

1 răspuns: