| Anonimmmm098 a întrebat:

Buna!
As avea o intrebare legata de un film. Nu-mi aduc aminte cum se numeste si as vrea sa il vizionez din nou.
In film este vorba (din ce imi aduc aminte) de moartea suspecte a unei femei. In timpul anchetei un barbat intra in casa ei si gaseste ceva medalion sau asa ceva si incepe sa caute mai multe despre femeie.
Acesta mai avea o prietena si pe la sfarsitul filmului merg intr-un spital de nebuni parasit pentru ca ceva indicii ii duceau acolo. Acolo se intalnesc cu niste chestii care aveau forme umane si nici nu stiu daca nu erau chiar surorile femeii. In acest timp "vrajitoarele" vor sa o omoare pe fata pentru corpul ei sau asa ceva si reusesc sa le omoare baiatul si fata pe acele "vrajitoare".
Nu-mi aduc aminte la perfectie filmul. Stiu ca are un nume scurt.
Multumesc!

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Oare te referi la The Woods (2006)?