| asdfghjkl25 a întrebat:

As dori sa stiu cum se numea un desen mai vechi de pe fox kids sau jetix. Erau doi vrajitori animati. 2 pisoi cred, iar fata era mare si roz si baiatul alea palarie si mustata(cred). Va rog mult sa ma ajutati!happy [funda]

Răspuns Câştigător
| alinaiiiioana a răspuns:

Wunsch punsch(ungi pungi) gasesti episoade online pe www.220.ro dar nesubtitrate era desenu ala cand vrajitorii faceau o vraja si motanu mauritio cu corbul iacob ca sa dezlege vrajile se duceau la o broasca testoasa care le zicea o ghicitoare pe care ei trebuiau sa o descifreze nu?

1 răspuns:
| Laura a răspuns:

Wunchpunch?