| Andreea2ooo a întrebat:

As dori si eu niste idei de filme! Sa fie de dragoste dar nu de pe timpuri ceva gen O cenusareasa moderna! Ceva de dragoste dar cu adolescenti! :* FUNDA la cel mai bun! Mersii! :*

Răspuns Câştigător
| biakiss99 a răspuns:

A cindarella story 2 3
starstruck
to walk a remember
twilight
mean girl 1 2
lol
keith
the vampire diaries -serial
monte carlo
LIzzie MGuire
Beastly
Raise Your Voice

2 răspunsuri:
| scama100 a răspuns:

Sydney white, mean girl, american virgin
nu vreau sa par nesimiti si scuze daca te deranjeaza dar studile au aratat ca multor fete le place vizionarea unu film porno impreuna cu partenerul, le stimuleaza si le face sa te iubeasca tot mai tare! sper ca te-am ajutat si scuze pentru ultima parte daca te-a deranjat

| Bluey a răspuns:

American pie -film..awkward-serial