| Byby06 a întrebat:

as vrea niste filme mai noi gen LOL, the last song, miss agent secret... am vazut multe filme si nu mai am idei, nu vreau in nici un caz de actiune, pot fi si de animatie... FUNDA!

8 răspunsuri:
| Sliix a răspuns:

Uita-te la " Tres metros sobre el cielo ". Este superb! Am plans in hohote la sfarsit. Merita!

| Zaied a răspuns:

Du-te pe IMDB.com,introdu un nume de film si iti afiseaza ei recomandari bazate pe acelasi gen de film.

| LanaDelRey1975 a răspuns:

Pai cauta pe Cinemaxx si vezi la cateogorii! Dar totusi:Brave, Hotel Transylvania, HoHoHo 1, 2, 3, hotel pentru catei 1, 2 calatoria 1, 2, 3

| Saddelyx a răspuns (pentru LanaDelRey1975):

HoHoHo nu are decat 2 parti din cate stiam eu happy

| ToxicKiss33 a răspuns:

Ce zici de filmul"Drag me to hell" eu l-am vazut si merita sa fie vazut

| Carrie1976 a răspuns:

Hansel and Gretel:Witch Hunters; Counterpunch; Beautiful Creatures; The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia; Mama; Madly Madagascar; Kill for me; Baby Geniuses Baby Squad Investigators; Officer Down. Sunt toate din 2013 aparute

| Zaied a răspuns (pentru Carrie1976):

Sunt aparute la cinema, pe internet nu ai unde sa le vezi.