| shhhs a întrebat:

As vrea sa creez o tema de discutii despre filmul The groudge 1, 2, 3.
Nu vreaus a se ia in considerare decat tema filmului... Cel mai critic, amanuntit comentariu primeste funda.tongue

Răspuns Câştigător
| FLoryN122 a răspuns:

Seria the grudge ''furia'', sunt cele mai tari filme de groaza... cele mai bine gandite, nu trebuie ratate, si as mai adauga ''the ring'' 1 si 2, si ''the eye'' la care la fel, stai cu sufletul la gura tot filmu, deci vizionare placuta

2 răspunsuri:
| shhhs explică:

FLoryN122 multumesc pentru filmele pe care mi le-ai recomandat.

| Madalina_8288 a răspuns:

E fft misto si de groaza dar daca te uiti o sa vezi ca te va tine cu sufletul la gura love struck
vizionare placuta
pup:*:*:*