| xDirectioner5 a întrebat:

Buna as vrea sa fac un film horror reusit, dar n-am idei despre ce ar putea fi... Vreau niste idei bune!

4 răspunsuri:
| Igama a răspuns:

The exorcist. E cel mai bun din toate timpurile

| sebipopescu1 a răspuns:

Dragusanca nemachiata laughing glumesc
Din ce am observat eu si la prietenii mei a avut mare succesc filmul Rec care are legatura cu claustrofobia. Avand in vedere ca nu e un lucru greu de filmat sau mult mai usor decat monstrii care vin infricosator sau chestii de genul eu zic ca e o idee foarte buna daca ai si un actor foarte bun

| TudoseStefan a răspuns:

Ai putea sa faci un film despre un om care are un virus si se transforma intr-un monstru ce mananca oameni si nu se satura niciodata

| loverandy703 a răspuns:

Ai putea face un film despre un maniac care a fost ars de viu si acum vrea sa se razbune pe cei care i-au gresit si ii bantuie in somn cu o manusa care pe degete are lame de cutit.
Ce crezi, seamana prea mult cu Cosmar pe Elm Street?