| Arthiom a întrebat:

Spuneti-mi un film horror cat mai reusit. Un film care sa bage frica in tine cu nimic altceva nu ar putea, atat de horror incat sa nu ai curaj noaptea sa deschizi ochii sa te uiti prin camera. Nu vreau filme gen Scary Movie, Amityville, Resident Evil, Saw sau mai stiu eu ce. FUNDA!

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi idei/detalii la linkul :
http://www.imdb.com/genre/horror

http://www.imdb.com/......arch/title

Toate cele bune!

| faramatania a răspuns:

Insidious 1, 2 și 3 (2010/2013/2015),Case 39 (2009),Thir 13en Ghosts (2001),The Woman In Black 1 și 2 (2012/2015),Sinister 1 si 2 (2012/2015),The Babadook (2014)

| Sn4k3 a răspuns:

Pai depinde de tine, daca te sperii usor sau greu, dar uite niste filme:
The Exorcism of Emily Rose
The Exorcism of Molly Hartley
Exorcistul
The Vatican Tapes
Paranormal activity 1, 2, 3, 4, 5
Haunting of Whaley house
Haunting in Connecticut
Haunt
The Conjuring
Annabelle
Dar cel mai horror mi s-a parut Evil Dead.
Iti sugerez sa te uiti la el singur, noaptea ca sa fie mai horror. Astea sunt singurele care au reusit sa ma sperie putin. Vizionare placuta!

| fakeheart1334 a răspuns:

Deci...cel mai horror film pe care l-am vazut pana acum(app imi plac la nebunie filmele horror) este Evil dead.Pur si simplu le intrece pe toate.Este unul dintre cele mai reusite, ba chiar la inceputul trailerului culoare este rosie, si nu verde.Si mai am un film pentru tine: Nothing left to fear.Si asta e de groaza.Bine...acum dupa tine cum ti se pare vreau doar sa spun ca alte filme mai reusite ca astea nu exista.
Vizionare placuta! happy

| Dude82 a răspuns:

Salut,

Poate gasesti ceva interesant printre recomandarile de aici :

http://film-bun.ro/horror