| Desenelecopilarieiro a întrebat:

Bună, as vrea sa găsesc un film care îl caut de multă vreme e de pe disney și era ceva de genul erau niște copii cam de 14, 15 ani și erau într-o peșteră și cautau o comoara și ii urmăreau doi tipi și au găsit comoara și peștera se autodistrugea pentru ca au luat comoara și copii au ieșit din pestera și au ieșit pe o plajă și o fată și un băiat se sărutau în Pestera și tipii ăia doi au fost luați de poliție și toată lumea aplauda. Poate cineva sa ma ajute cu filmul pentru ca doar atât îmi amintesc? Dau funda

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu mă gândeam la un alt film, dar care nu se află in lista răspunsului câștigător. Dar dacă l-ai gasit ma bucur.

| Desenelecopilarieiro explică (pentru floresdemayo):

Nu l-am găsit încă îl caut dar la ce film te gândeai ști cumva cum se numește filmul? Dacă atunci poți să-mi spui și mie te rog îl caut de multă vreme și nu îl găsesc

| Desenelecopilarieiro explică (pentru floresdemayo):

Îți Mulțumesc foarte mult, acesta este!