| xLexy a întrebat:

As vrea sa imi povesteasca cineva ce se intampla in serialul Pretty Little Lairs si despre ce e vorba. Va multumesc anticipat, dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Angyclon a răspuns:

I can help you ^^
Initial e vorba de 5 fete, foarte bune prietene dar una dintre ele moare iar celelalte 4 nu mai tin legatura. La un an diferenta de moartea lui Alison(prima tipa), acesea primesc tot felul de semne de la cineva semnat "A". Toate banuiesc ca e vorba de Alison. Aceasta persoana, A, le face tot felul de jocuri, iar prin asta cele 4 devin unite ca inainte, dandu-si seama ca inainte erau legate doar de Alison. Isi mai dau seama si ca ele ii spusesera ei o gramada de secrete si suferinte, dar ea nu le spusese nimic, desi le facea sa se simta speciale. Iese la iveala faptul ca Alison avea numeroase secrete. Fetele incearca pe parcursul serialului sa descopere cine e de fapt "A", deoarece aceasta persoana pare ca le stie fiecare secret si miscare, exact ca si Alison. Vor de asemenea sa afle cine a ucis-o pe Alison. Pe de alta parte, serialul mai prezinta si vietile celor 4, fiecare dintre ele avand propriul secret pe care il impartaseau cu Alison, si se concentraza pe fiecare situatie, reusind sa evidentializeze si dezvoltarea constiintei lor. Sper ca am fost destul de clara si ca descrierea mea a fost ceea ce ai vrut. Eu cred ca serialul e destul de bunthinking te prindebig grin