| HellVampire a întrebat:

Buna:* as vrea sa ma ajutati sa gasesc un film. cred ca este de groaza l-am vazut cred ca acum 2 ani cam asa. A fost pe pro tv si era sub 15 ani. nu tin minte insa titlul dar tin minte cum incepea: era o tipa imbrracata intr-un halat alb si se prilma printr-o camera toata alba si dintr-o dta apar niste cutite si o injunghie,, in fne in general la film e o echipa de oameni care calatoresc cu o camioneta si se duk prin diferite orase si acolo oamenii sunt bantuiti deoarece sunt este un virus iar oamenii se transforma in zombyyy. iar ei trebuie sa scape de ciorile care erau otravite fiinda mancau din oamenii zombi. cam atat imi aduc aminte plzzz help era super filmu as vrea sa stiu cum se num tnxlove struck va iub TPUtongue

4 răspunsuri:
| Belli a răspuns:

Resident Evil: Afterlife (2010).
http://www.cinemagia.ro/trailer/resident-evil-afterlife-5256/ - trailer!

| ionika231 a răspuns:

E posibil sa il gasesti in lista de aici http://ro.english-attack.com/video-boosters/recent?title=&cat=20&diff=All, personal nu stiu la ce film te referi, nu l-am vazut

| DopeNope a răspuns:

Rezident evil 3 sau 4 (nu mai stiu bine) l-am vazut si eu

| SmileBăi a răspuns:

Zombie Land cred ca ethinking