| Utilizator1920 a întrebat:

Salut, daca stiti ceva despre acest film va rog mult sa imi spuneti. Tin minte ca era un film cu niste oameni dupa o asa zisa apocalipsa, totul incepea dupa ce oamenii de acum au creat un virus care a distrus lumea si o arata dupa multi ani, practic au revenit la oamenii pesterilor, era un virus de genul zombi doar ca nu clasicul zombi, erau mai deschisi la culoare putin daca nu ma insel si se purtau ca niste canibali, omorau oamenii, ii mancau si dupa se transformau si ei in acele craturi. Tin minte ca odata au fost atacati acei oameni ai pesterilor si evident s-au ascuns in pesteri si au facut un fel de zid din copaci ca sa nu poata sa ajunga la ei, dar se pare ca acele creaturi sapau sa poata trece pe sub acel zid.Am uitat sa mentionez ca unul din ei (era mai destept asta, ceilalti pe langa el erau maimute) a gasit o mica insulita pe care traia un om cu nevasta si copilul, ei erau singurii de pe insula si creaturile nu puteau trece prin apa, acel om stiu ca tinea niste praf galben intr-o lanterna, dar nu mai stiu ce facea acel praf, ori vindeca infectia, ori ii omora..nu mai stiu

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri: