| ana290 a întrebat:

As vrea sa ma uit la un anime cuu aventura, superputeri, comedie, fatastic si in special romanic. ati putea sa imi dati niste idei?

15 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Hm...nu prea stiu in afara de Naruto si Inuyasha...altceva nu am vazut, incearca`le pe cele de mai jos.:*

| chibiusa a răspuns:

Sailor moon - le contine pe toate.
elfen lied - are aventura, sf, si e romantic, dar nu foarte comic.
lovely complex - comedie si romantism
vampire knight - aventura, supraputeri, fantastic si romantic.

| chibiusa a răspuns:

Si mda, am uitat sa mentionez cel mai romantic anime: angel sanctuary

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Buna,ai aici cateva anime-uri:
-Tokyo Mew Mew
-NaNa
-Naruto Shippuden
-Puella Magi Madoka Magika
-Inuyasha
-Fairy Tail
-Lovely Complex
-Mermaid Melody
-Prétear
-Paradise Kiss
-Bleach
-Sailor Moon... sper ca te-am ajutat :*

| maria_2953 a răspuns:

Bleach e super si eu il urmareschappy

| kiba a răspuns:

Http://anidb.net aici gasesti ce anime doresti pe categori daca vrei eu recomand sa iei dupa rating pentru ca asa vezi daca a fost frumos sau nu da nu prea am gasit unul frumos ce incadreaza aventura; supeputeri; comedie; fantastic este one pieceul eu il consider cel mai superb anime ( si am vazut aproape 1000 anime ) si ongoing si terminate cu cateva episoade

| xAbb a răspuns:

Bleach,Toradora,Full metal panic...sunt multe anime`uri...

| vibers9 a răspuns:

Get a life !

| maestruk a răspuns:

One piece
beelzebub
bleach
Fairy tail

| YumeLovesDeidara a răspuns:

Bokura ga ita - romantic si putina comedie
Naruto shippuden - aventura, superiputeri, comedie, fantastic putin romantic
Fairy tail - aventura, superputeri, fantastic, comedie nu stiu daca e romantic XD

| Alin96DdD a răspuns:

Magi,ii super are si partea 2 numa ca is numa 2 ep momentan na cam asta til zic mai vezi tu...

| Alin96DdD a răspuns:

Magi,ii super are si partea 2 numa ca is numa 2 ep momentan na cam asta til zic mai vezi tu...ii un anime >_-

| Alin96DdD a răspuns:

Am raspuns deja ce se intampla?

| Smookie a răspuns:

Pai nu stiu...dar totusi iti dau cateva sugestii de anime-uri noi:
-Rango (2011)
-Rio (2011)
-Megamind (2010)
-Alpha and Omega (2010)
-Despicable Me (2010)
-Tangled (2010)