| rapgirl123 a întrebat:

As vrea sa stiu daca se va mai difuza un nou sezon din Nini. Dau fundita pentru cine stie.winking. Vreau raspunsuri concrete si nu din auzite.

3 răspunsuri:
| jecamyme a răspuns:

Nu...serialul NIni a luat sfarsit

| DiiXdii a răspuns:

Nu cred deoarece cheliosul cu par si-a dat seama cat o iubeste pe Nini si ea il iubeste, si-a dat seama de Celina, copii o iubesc pe Nini si totul o sa fie bine si frumos de acum in colo. Sper ca te-am ajutat... fundita?

| Gentiana a răspuns:

Ba da.O sa mai fie.Mai trebuia ca Nini sa se casatoreasca cu Thomas...Asta stiu sigur.