| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa vad si eu o drama la care sa plang. Gen "My Sister's Keeper ".Sa nu fie de dragoaste. Va rog. Multumesc :*

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Requiem For A Dream
Seven Pounds
The Pursuit Of Happiness
Philadelphia
Extremly Loud And Incredibly Close

| val31989 a răspuns:

Nu am privit filmul despre care ai scris tu, dar daca nu ai vazut, te poti la Hachiko: A Dog's Story. Cu siguranta-ti va smulge cateva lacrimi...

| Ceriik a răspuns:

The bucket list. eu in general nu plang la filme, st f insensibila...dar asta m-a impresionat mult. E cu Morgan Freeman si Jack Nickolson. Uita-te

| TheBoyFromVeniceBeach a răspuns:

Jurnalul unui basketbalist cu leo dicaprio

| ttequila a răspuns:

N-am vazut filmul pe care l-ai mentionat dar u m-am uitat la un film "fratii" parca se numea, era poovestea a 2 puii de tigrii care sunt despartiti de mici, iar mie in momentul in care ia despartit mi-a venit sa plang crying.Nu stiu la tine cum va fi, dar vizionare placuta.