| irinuk28 a întrebat:

Buna,as vrea sa vizionez serialul Teen Wolf.Imi poate da cineva cateva detalii despre el? Si sa imi spuna cate sezoane si episoade are? Dau FUNDA.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Miciuha a răspuns:

In total are 3 sezoane, in primul sezon are 12 episoade in al 2 sezon 12 episoade si in al 3 sezon 24 episode al 4 sezon va aparea pe 24 iunie si iti spun ca e foarte bun serialul o sa-ti placa mie foarte tare mi-a placut. funda?

1 răspuns:
| LaviniaLB a răspuns:

Eu am vazut doar 2 episoade si m-am plictisit...primele 2 sezoane au 12 episoase iar al treilea 24