| iwantananswer a întrebat:

poate sa imi spuna si mie cate sezoane are serialul Lucifer si cate episoade sunt intr-un sezon, dau funda si multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Sez 1: 13 ep
Sez 2: 18 ep
Sez 3: 26 ep
Sez 4: 10 ep

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De Wikipedia ai auzit? De oleaca de bun-simt si logica ca sa arunci o intrebare pe Google? https://en.wikipedia.org/wiki/Lucifer_(TV_series)#Episodes

| iwantananswer explică (pentru GabiDumitrescu):

Daca eu am vrut sa intreb aici care este problema?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru iwantananswer):

Faci spam, asta e problema. E plin site-ul de intrebari fara rost. Le inteleg pe alea de genul "Voi cu cine votati" sau "Va place cum cinta x" dar astea la care gasesti pe Google raspunsul in 3 secunde... niciodata.

| iamprettybored a răspuns:

Caută pe imdb decât să astepti să iti zica cineva raspunsul happy
Bafta!