| OanaXD1D a întrebat:

as vrea si eu niste filme bune, care merita vazute de genul Pitch Perfect, The fault in our stars etc. Nu neaparat lacrimogene, dar sa fie frumoase, sa poti spune ca a meritat. Si de asemenea mi-ar placea sa nu fie vechi, gen "Titanic" sau altele. As vrea ceva mai din zilele noastre. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The First Time (2012),The Best Of Me (2014),Endless Love (2014),If I Stay (2014),The Last Song (2010),3MSC 1,2 și 3 (2010/2012/16 dec. 2015), The Spectacular Now (2013),Very Good Girls (2013),Nowhere Safe (2014),Love,Rosie (2014),Squatters (2014),Tracers (2015),Rock Of Ages (2012)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

life is beautiful
pearl harbor
a beautiful mind
the theory of everything

Sunt vechi, dar merita vazute.

| Pingu78 a răspuns:

''Love,Rosie'' ''Last song'' ''Orase de hartie'' (nu cred ca a aparut pe net ''orase de hartie'' dar este la cinema sau ai rabdare pana apare ), ''Easy A"

| Loredanamdk a răspuns:

Tres metros sobre el cielo, Tengo ganas de ti, Step up (toate partile)