| Biby a întrebat:

Astazi a fost Hannah Montana Forever Ultima Dezvaluire. O sa mai fie in continuare episoade?

Răspuns Câştigător
| OfficialFallingStar a răspuns:

Din pacate, nu vor mai fi. Am cumparat acum cateva luni revista Bravo Girl si a fost un interviu cu Miley si a spus ca nu se mai intoarce la Hannah. Se vor mai da din nou toate episoadele, dar unele noi nu vor mai fi niciodata. crying

Tu ai id de mess? Daca da, mi-l dai pe privat? happy

48 răspunsuri:
| ALice_4674 a răspuns:

Nu

| KimY a răspuns:

Voasa

| WhiteTiger a răspuns:

Eu cred ca nu. Dar e doar parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vb cu miley si a zis ca nu se stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu, a fost ieri.Cred ca da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar nu cred ca o sa mai fiie episoade noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt un fan deal tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spuneti si mia va rog cum sa dau ca sa vad filmul hannah montana ultimadezvaluire ca pe tv la dat plizz va rog pup?

?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il cunosc pe directorul disneyului si mi-a zis ca o sa mai fie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun ca o sa mai fie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa mai fie nici un episod maii... a si zis.este ultimul sezon si ultimul episod.''Ultima dezvaluire''...sa terminatsadimi pare rau a fost super Hannah Montana:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai vor mai merge filme noi cu hanna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred...imi place foarte mult cum joci
ai dori sa imi dai id tau
te rog frumos cu drag andreea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga sellgomez eu cred ca este ultimul episod dar sper sa se mai difuzeze serialul. te admir foarte mult. diana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu n-o sa mai fie dar o sa fie episode mai vechi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Astazi nu a fost hannah montana forever ultima dezvaluire, dar poti sa-l vezi pe internet (filmul hannah montana ultima dezvaluire).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt sigura 100%, dar nu vor mai fi episoade deoarece Hannah Montana deja si-a spus secretul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca o sa mai fie Hannah Montana in continuare pentru ca eu daca as fi in locul persoanelor care o iubesc pe Hannah as acceptao chiar daca este Myley.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o sa mai fie super nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper caci imi place mult?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu selena gomez prietena lui hannah montana nu stie cite ipisoade sunt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa mai fie deoare ce am cautat pe toate site-urile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu se vor mai da episoade noi cu Hannah. Miar plcea. Dar nu am ce face. Fanul tau nr 1. Cu drag Andreea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar vor d_a toate episoadele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred a fost ultima dezvaluire. imi pare rau ca nu va mai fii!