| yukyta a întrebat:

.ati putea sa imi recomandati anime-uri care sa aiba si un pic de romantism? dar nu imi recomandati urmatoarele anime-uri: itazura na kiss,gravitation,junjou romantica,skip beat,special a,vampire knight,loveless,kaichou wa maid-sama,sailor moon, clannad, hakushaku to yousei.....astea le'am vazut. vreau ceva de genul lor daca se poate...si in romana. funda:X

Răspuns Câştigător
| B530Mihai a răspuns:

Intra pe site-ul acesta www.animekage.ro si ai o lista cu multe anime-uri, dintre care multe sunt si de romantism, nu sunt in romana, dar sunt subtitrate.

1 răspuns:
| AndreeaAndy120 a răspuns:

Intra pe deseneanime.ro, sunt multe animeuri acolo.^^