| Ramonicaady93 a întrebat:

Bună! Azi am decis să mă uit din nou la filmul Camera 1408, după vreo 10 ani. Ceea ce m-a surprins este ca personajul principal reușește să se salveze și se termină diferit… e ciudat, nu am auzit vreodată să aibă două finaluri diferite. Păreri?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.L-am vazut acum cativa ani dar eu nu stiam de faza cu finalurile diferite? O sa ma interesez si eu, mersi.

| CuStimaSiRespect a răspuns:

Filmul are chiar 4 finaluri diferite, există pe net articole, dar s-ar putea să aibă spoilere.