| mihaelaaaaaaaea a întrebat:

Buna buna >:, cum se numeste acel film horror in care un scriitor se muta intr-o casa in care avuse loc mai multe cazuri suspicioase? Unde toti mureau straniu cu exceptia celui mai mic copil care ramanea viu. Si unul dintre cazuri daca imi amintesc bine era cand restul familiei erau spanzurati de un copac, iar el vedea aceste intamplari pe niste casete. Am vazut fimul mai demult si vreau sa il recomand mai departe deoarece mi-a placut si chiar a fost de groaza! FUNDA CLAR!

Răspuns Câştigător
| SupradozaDeViise a răspuns:

Se numeste :Sinister. Funda? :3

2 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Filmul se numeste Sinister, dar a aparut de curand, din 2012!winking

| qMoonShine a răspuns:

Sinister! E mega! Il iubesc si merita vazut. VIZIONARE PLACUTA!