| Alexandrup a întrebat:

Cam cat ar costa un bilet la Tron 3d la Hollywood Multiplex? Multumesc! Funda

6 răspunsuri:
| Alexandrup explică:

TheOne da vreau si program multumesc dar biletul este sigur 20 de lei? ca eu am 50 de lei si asta e cadoul pentru fratele meu filmul asta 3d

| Tourniquet a răspuns:

Hello! Cred ca asta te-ar ajuta: http://www.hmultiplex.ro/pret-bilete/.
Cat despre cei care posteaza chestii irelevante (@vibeantonio)(imi cer scuze, dar nu ma pot abtine :) ): Cred ca ai foarte mult timp liber, si esti plictisit(chiar trist). Ai putea sa faci ceva util... stii tu... orice :)). Dar lasa ma ca o sa fie bine;)

| TheOne_6493 a răspuns:

20 ron.
Vrei si program?

| kire a răspuns:

Depinde pentru copiii este 18 lei dar daca te duci cu carnetul este mai ieftin.

| vibeantonio a răspuns:

Biletul de minori este 30de ron biletul de adolescenti este 35ron persoana full este 45 ron :X
copil 30ron
adolescent 35ron
persoana full 45ron *( nu krissy ea e mereu full mananca cu 200la ora)*

funda plss :X::X:X:X:Xpwp pisica din avatar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma lasi