| FanOfPostMalone a întrebat:

Cam prin anii 2010-2011-2012 cam pe acolo nu stiu sigur, pe cartoon network sau disney channel au fost difuzate niste seriale, stiu sigur ca nu era film, erau cu monstri. De exemplu, aveau "o baza secreta" ceva de genul si venea un monstru din acela bălos la usa si il vedea pe camerele de filmat. Erau cu monstri dar nu erau desene animate. Va rog daca stiti spuneti-mi.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca vorbesti despre un serial care a fost pe cartoon network si se numea blue.

| FanOfPostMalone explică (pentru anonim_4396):

Nu este desen animat. Era cu actori reali. Monstrii decat trucati.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FanOfPostMalone):

Nu stiu altul atunci.

| lilianaadelina a răspuns:

Blue sau Clanul Nebunaticilor De Alaturi