| ioanatkd a întrebat:

Buna ...cand incep Romanii au talent?(2013)

Răspuns Câştigător
| slv30 a răspuns:

Salut, o sa inceapa in februarie daca nu ma crezi uite aici http://www.iploiesti.ro/......e-apropie. bafta.

8 răspunsuri:
| george232323 a răspuns:

Asta ma intreb si eu asr fi trebuit sa inceapa cam in decembrie

| PaulNice a răspuns:

Pe la jumatatea lui febroarie > FUNDA
? >D

| PaulNice a răspuns:

17 februarie! FUNDA?

| ioanatkd explică (pentru PaulNice):

Imi cer scuze doar ca eu abia mi-am facut cont si nu-s cum sa iti dau funda

| PaulNice a răspuns (pentru ioanatkd):

Nu sti cum sa dai funda dar ai dat si eu ti-am raspuns si primul cu 17 febroarie

| 愛日本 a răspuns (pentru PaulNice):

Nu conteaza cine scrie primul, ea da cui vrea. Pfoa, CERSETORILOR!

| k3nT09 a răspuns:

Au inceput de mult, uita-te seara in fiecare zi si ai sa vezi cand e k? pls da funda