| biancatwt7 a întrebat:

.cand incepe sezonul 4 din micutele mincinoase (pretty little liars)?

4 răspunsuri:
| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Sezonul 4 nu va fi din pacate, doar pana la sezonul 3, episodul 13 incepe in octombrie, pe 10, 11, 12 sau 13, nu stiu sigur si ziua urmatoare il poti vedea online, e un episod special de Haloween, oricum celelalte episoade vor fi difuzate abia in ianuarie, unul in fiecare saptamana, sper ca ti-am fost de ajutor!

Vizionare placuta!

| Amneziedevise a răspuns:

Sezonul 4 va apărea pe 12 iunie.

| emilutza29 a răspuns:

Heey, nu o sa mai fie sezonul 4. ultimul episod din pretty little liars va fi pe 24 octombrie. funda?

| laviiinia19 a răspuns:

Cred ca pe 11 iunie...[Nu stiu sigur dar asa am auzit happy ]. funda?