| DarkBlood11 a întrebat:

stiti cumva cand incepe sezonul 4 din Pretty Little Liars (Micutele Mincinoase)? puppy dog eyes Dau Funda

Răspuns Câştigător
| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

In ianuarie continua sezonul 3 incepand de la ep 14big grin

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ianuarie 2013.

| Pricked a răspuns:

Sezonul 3 se va continua in ianuarie, iar al patrulea nu are o data exacta.

| DiiDii_3743 a răspuns:

Nu cred că vor fi doar 3 sezoane, cine a terminat de văzut sezonul 3, nu cred că e foarte lămurit cu ce se va întâmpla sau cine e A sau cine a omorât-o pe Alison, ca să se poată termina, ar fi banal să îl lase aşa. neterminat

| Ramona000 a răspuns:

In 2013 parca in ianuarie nu mai stiu exact

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru Ramona000):

In ianuarie continua sezonul 3 incepand de la ep 14big grin

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Sezonul 4 va fi difuzat in 2013 data exacta nu o stiubig grin

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

De fapt, sezonul 4 nu a fost confirmat, doar sezonul 3, inca nu se stie exact dar am auzit ca vor fi doar 3 sezoanesad (((