| Cookieツ a întrebat:

Care a fost cea mai emotionanta drama vazuta vreodata?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Hachiko a dogs tale

| Flori a răspuns:

The curious case of Benjamin Button(cu Brad Pitt), a fost, cu siguranta, un film remarcabil... O drama despre puterea iubirii, despre dorinta de a trai iubirea la maxim...Superb-intr-un cuvant!

| Melody a răspuns:

Hachiko - a dog's story!

| Jadis a răspuns:

Nu ma uit la asa ceva.

| Floreenofficial a răspuns:

Un film cu leonardo dicaprio nu titanic(ala e al doilea)si cu sharon stone ceva cu desert western cu cowboy, cauta pe wikipedia.prea emotionant filmu'. straight face

| AlerimxD a răspuns:

P. S. I love you. Am văzut-o de 2 ori, am citit şi cartea (scrisă de Cecilia Ahern) şi mi se pare absolut genială şi superbă.
Xoxo.

| Duudy a răspuns:

The noteboockbig grin

| diana4u_6836 a răspuns:

A Walk to Remember

| GwenS a răspuns:

Pai un serial.coreean : Yi san/Furtuna la palatlove struck

| beautilfullife a răspuns:

Buna,
nu ma pot hotari intre: Changeling (2008), Girl Interrupted (1999), What Dreams May Come (1998), The Legend of 1900 (1998), Dead Poets Society (1989).
Toate acestea m-au impresionat.

| NicoletaG a răspuns:

Сейчас самое время / Now Is Good (2012)