| andrey_8401 a întrebat:

Vreau si niste filme care merita vazuta (fara drama si dragoste )

6 răspunsuri:
| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Mean Girls
cu Lindsay Lohan, Rachel McAdams si Tina Fey. Despre 'the plastics' si influenta lor (fete de liceu populare, de obicei blonde proaste si pline de bani). comedie
. Love Don't Cost a Thing (2003) - cu Christina Milian si Nick Cannon. Un loser care plateste cea mai populara tipa din liceu sa o arda cu el... vedeti voi ce se intampla mai departe. tot comedie, sunt foarte tari
si Amerian Pie, 1, 2, 3,4,5,6 si 7 happy sunt geniale laughing
iar daca vrei si ceva horror sau mister, cele care merita vazute sunt Orphan [orfana] si Nightmare on elm street. [cosmar pe strada m] sunt cele mai frumoase si la care te poti uita cu prietenii pentru ca singur nu sunt sigur ca vei puteabatting eyelashes Orfana e mai mult mister, insa Nightmare, e bestial happy
Bafta happy

Răspuns utilizator avertizat
| florin193 a răspuns:

Running scared
the change up
inglourious bastards
in time (justin timberlake)
yes man (jim carey)

| Mikyduts a răspuns:

Atunci presupun ca iti plac comediile. Incearca "Bona de la fortele speciale"(care e absolut genial) sau "Alvin si veveritele 1, 2, 3. Filmele sunt chiar misto, merita vazute.

| copiludepresiv97 a răspuns:

Real steel- cel mai bun film din 2011 plzzz fundapuppy dog eyes?

| Hohohoavenitmosu a răspuns:

Home alone,Fast Five, Real Street, Never back down 1 si 2