| anonim_4396 a întrebat:

care a fost ultimul film care l ati vazut?
si daca se poate si in cateva randuri sa mi explicati cum e cu cine e,,
multumesc mult
funda

Răspuns Câştigător
| Dildau a răspuns:

Sala samobójców(suicidal room). E vorba despre Dominik, un adolescent de 18, care sufera o transformare drastica : din copilul inteligent, prietenos in cel batjocorit si emo...El se refugiaza in lumea on-line, intalnind-o pe Sylwia, cea care il schimba pe Dominik...E un film polonez, dar foarte interesant.Ti-l recomand.

3 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Peaceful warrior.Mie mi-a placut, vezi mai multe in trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=QsS3cXGs2GQ

| Luissa123 a răspuns:

Ultimele filme au fost lemonade mouth si monte carlo mie mi-au placut amindoua lemonade mouth e cu bridgit mendler si sunt cu elevi de liceu care formeaza o trupa in scoala iar monte carlo cu leghton master si selena gomez e un film despre 3 fete care pleaca in vacanta in paris si sunt confundate cu altcineva ajungand in monte carlo...

| CrissW96 a răspuns:

Kill bill 1 si 2 este un film exceptional in regia lui quentin tarantino, si e cu uma thurman laughing asa si este un film thriller, e super tare!