| GnnAndra a întrebat:

Care crezi ca este cea mai tare comedie? Sau cel mai tare film de groaza?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cele mai tari comedii m-i se par cele cu Jim Carey... Ca de exemplu "Ace Ventura: Pet detective" sau - mai nou - "Yes man"... Si film de groaza... Multi au spus "The exorcism of Emily Rose"... Mie mi-a placut mai mult "Psycho" (1960 - cel mai bine cotat film horror pe imdb)... dar asta a fost mai mult psihologic... Room 6 a fost un film destul de horror... Nu am gasit un film de groaza "tare". Te anunt cand gasesc.

39 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Cea mai tare comedie mi s-a parut Wedding Daze-The Pleasure of Your Company crede-ma merita laughing
Si ca film horror mi-a placut mult House of Wax ( ideea filmului e superba)

| JackieSue a răspuns:

Ice Age 3.

thinking uimitoooorlove struck

| sorin a răspuns:

Jackass ce mai tare comedi))

| Yly a răspuns:

The unborn cel mai tare film de groaza

| Jonsdottir a răspuns:

laughing combinatie intre horror si comedie... mi-a placut Dracula Dead And Loving It si unul chiar horror :The Dark tongue

| machupicchu a răspuns:

Viata, cu tot ceea ce inseamna... poate fi :
- cea mai tare comedie...sau,
- cel mai tare film de groaza...

| Georgiana95 a răspuns:

Filmul de comedie la care am ras eu cel mai mult a fost "Me and Marley", daca vrei sa-l veziwinking

| w1NNNd a răspuns:

Pentru mine Scary Movie (toate partile)... le are pe amandoua

| toshyba a răspuns:

Cele mai "de groaza" filme mi se par cele vechi.
Exorcistul... Poltergeist ...Amitiville.
iar comediile toate sunt bune si toate imi plac nu cred ca as putea sa pun una mai presus de cealalta(vorbind de comedii bune cu incasari multe boxofficuri nu baubauri)...

| lick a răspuns:

Pai imi plac multe comedii. dar cele mai tari filme de groza cred ca sunt Silent Hill, Rose Red si They

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista cel mai si cea mai. exista oameni cu simtul umorului mai mult sau mai putin dezvoltat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac in general comediile, nu am una preferata dar imi amintesc ca am ras foarte mult la Dumnezeu pentru o zi 2. happy
La horror nu ma uit dar mi-a placut foarte mult thriller-ul The Others. Imi plac de asemenea filmele cu situatii neasteptate, pe care nu le poti ghici inainte de a se intampla.
In rest sunt innebunita dupa animatii. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi sa vedem...Made of Honor, Labor Pains, Van Wilder Freshman Year.2009,I Love You Man, Bride Wars si ar mai fi cate si mai cate eu sunt innebunita dupa comedii asa ca zic ca nu orice comedie imi place. A si una foooarte tare e I see-you.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tare comedie-White Chicks

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah montana the movie... ii tare ii ceva comedia si drama da merita ...si pentru cei care no suporta pe miley cyrus (sincer)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

How high comedie,

d groaza: Jenna Jameson's Cockilllaughing)rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Das cred ca Ms. Been este cal mai haios serial din cate exista pana acum! voi ce credeti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

White chicks si in general, comediile cu negri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O zi intreaga de stst in casa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sleepover, Marea Mahmureala, Just my luck, American Pie, Georgia Rule, Spread. toate sunt super mf happy [comedii ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Big stan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dimineata mortii este cel mai tare film de groaza din toate timpurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tare comedie este american pie de la 1-7 si cel mai tare film de groaza este Drag Me to Hell.Parerea me acum fiecare cu ce ii place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare film de groaza pe care l-am vazut ...de fapt sunt mai multe da nu mai dormi noaptea eu m-am uitat noaptea si nu am mai dormit:deci astea suntbig grinead Silence si Tamara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare film de comedie pe care l-am vazut mi se pare Marley and me iar de groaza quarantin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare film de comedia mi s-a parut van uilder 3 e belea filmu si merita vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Hello Radio http://89. 40. 52. 230:8000/listen.pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei groaza?>ia-ti un sistem 5. 1 peste 100w reali si uita-te la camera 1408