| Girlll a întrebat:

Care se uita la Little Pretty Liaries? Voi cine credeti ca-i A?

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Chiar nu stiulaughing. Abia astept noul sezon, iar o sa imi chinui creierii cu cine e Alaughing

3 răspunsuri:
| Diana_7451 a răspuns:

Eu cred ca au fost si sant mai multi. Adica se schimba.
Eu personal cred ca este Alyson. Deoarece am aflat ca ea a avut o sora geamana si ca aceasta a murit. Acolo este o poveste mai lunga despre ura dintre cele doua deoarece sora se dadea drept Alyson.
Deci cred ca e Alyson.
XOXO

| fashionaddict a răspuns:

In carte scrie ca e Hanna si Mona...dar iti dai seama ca si-a pus amprenta si regizorul si va fi cu totul altcineva Abatting eyelashes
Eu cred ca toate pot fi Athinking nu se stie...asteptamhappy

| bianca9422 a răspuns:

Nu am nici cea mai vaga idee

sigur va fi cineva la care nu ne asteptam delocwinking