| 12345600 a întrebat:

Buna laughing Care sunt cele mai bune k-drame de pe you tube subtitrate în romana? Poate știți voi. Mersii((:

5 răspunsuri:
| Crescent a răspuns:

Pe yt gasesti putine. Cauta pe google sau viki, ca e gratis.
Scrii pe google numele kdramei si adaugi la sfarsit online subtitrat in romana

| sunt0anonima a răspuns:

De ce nu te uiti pe Viki?

| miraeeeeeeeeee a răspuns:

Hotel Del Luna, Black, Melting me softly, Lawless lawyer, He is psychometric, My secret romance, Bride of Hebaek, Touch your heart

| adrianamaria19481294 a răspuns:

Uite o să-ți recomanda niște seriale și filme care mi-au plăcut extrem de mult, le poți viziona pe viki, Netflix, google și asa.

●SERIALE:

- Comedie:
• True Beauty;
•Meow, the secret boy;
•Bring It On Ghost;
•The Village Achiara's Secret;

- Dramă: -
•The Penthouse(sunt câteva sezoane)
•Flower of Evil;
•The K2;
•Class Of Lies;
•Beyond Evil;
•Tale Of The Nine Tailed;
•Shadow beauty;
•18 again;
•Bad And Crazy;
•All of Us Are Dead;
•Juvenile Justice;
•A Superior Day;

- Fantezie: -
•Tomorrow;
•Abyss;
•bulgasal;

- Romance: -
•Vincenzo;
•Pinocchio;
•Tempted;
•The Girl Who Sees Smells;
•Extra-ordinary You;
•Suspicious Partner;
•Snowdrop;
•link:eat, love, kill;

- Mister, thriller: -
•Strangers from Hell;
•Mouse (cel mai bun, este și film)
•Duel (și asta mi-a plăcut mult)
•My Name;
•Alice in Borderland;
•Through the Darkness;

- Polițiști: -
•Gap-dong?;
•Voice (parca sunt 4 sezoane)
•Catch the Ghost;

- Jocuri: -
• Squid Game;

- Acțiune: -
•Criminal Minds;
•Lookout (aici nu știu dacă chiar sunt faine aceste 2 seriale, ca nu le-am urmărit, dar o sa vezi tu dacă îți plac)

●FILME:
•Midnight (mișto filmul)
•Memoir of murderer;
• watching (din păcate nu exista subtitrare în romana, dar e superb)
•Door Lock;

Țin să menționez că sunt și criminali/răpitori în serialele și filmele pe care le.am menționat mai sus happy

cu plăcere, te pup

| shadow0322 a răspuns:

Nu prea mă uit pe YouTube la k-drame, din cele pe care le-am văzut am găsit subtitrarea doar la K2
Dar recomand oricând și
Happiness
Midnight (film)
My name
The devil judge
W-lumi paralele
Healer
Mad dog
Pe majoritatea le-am vizionat pe Blogul lui Atanase