| Sky_6013 a întrebat:

TPU! Caut niste drame coreene/japoneze cu liceeni. Stiti cateva? Mersii. happy

Răspuns Câştigător
| JustYourHeroine a răspuns:

Uite topul meu :
1 You''re beautiful
2 Playfull kiss
3 Dream high
4 Boys before flowers
5 Heartstrings
6 Goong
7 God of study
8 Mary stayed out all night
...altele in legatura cu liceul (scoala) chiar nu stiu.
Sper ca te-am ajutat. Vizionare placuta!

5 răspunsuri:
| SPINAKZU a răspuns:

School days, e anime si e cel mai dramatic anime care l-am vazut, sper ca ti-l place:*

| SomebodyIsMe a răspuns:

Uite cateva seriale frumoase...is scurte intre 15 si 20 si ceva de episoade "playful kiss","secret garden","boys over flowers"...mie mi-au placut le poti vedea toate pe viki.com.trebuie doar sa-ti faci cont ca sa ai subtitrare in romanahappy

| Alysée a răspuns:

Hi my sweetheart,devil beside you,miss no good, boys over flowers, wHi wHi lovehttp://www.asianlounge.com/watch-movie.php?genre=Taiwanese%20Drama&page=1
1,2,4 le-am vazut si chiar miau redat optimismul, sunt f dragute, muzante.cu sare si piper.

| Overom a răspuns:

Death note este si film si anime, e ceva super te va uimi pe bune, sper ca ti-am fost de folos

| danutzaaa1234 a răspuns:

Si kpop extreme survival este dragut