| ştrumf_8528 a întrebat:

Care sunt cele mai tari filme pentru adolescenti? Care le-ati vazut si chiar v-au placut. Stiu ca a mai fost pusa intrebarea asta, dar nu prea am gasit ce mi-am dorit. ( Btw, nu conteaza genu', desi as pune accentul pe filmele de dragoste. (gen A walk to remember, Raise your voice, etc.) si comedie )

6 răspunsuri:
| 3rN3SyTo a răspuns:

A walk to remeber da este ffffff bun mai e si The Notebook e super cool, mie imi place fff mult

| JamesDeLa2 a răspuns:

17 again, Easy A; It's a boy girl thing; Love don't cost a thing; American Pie toate partile; Sex Drive; Keith; Love at first hiccup; The Girl Next Door...toate sunt super, majoritatea sunt comedii romantice!

| Silviu123456 a răspuns:

Eu zic sa te uiti la AMERICAN PIE(Placinta americana)Da sa te uiti la toate partile n-o sa regreti

| BizonAuriu a răspuns:

Amurg, New Moon

| aLina_5345 a răspuns:

Dear John-un film prea frumos ca sa nu fie vazut
Remember me- e ceva trist,ma rogg pe parcurrs m-am cam plictisit,insa sfirsitul oricum e super
The last song-ceva romantic, de fapt mi-a placut mult
incearca WILD CHILD ceva mai vesel, sper ca am fost de ajutor, in orice caz eu ador filmele astea.

Întrebări recente