| Pumpkin_3521 a întrebat:

Caut de ceva vreme un episod din Dexter's Laboratory si nu -l gasesc deloc.Era o faza in care dexter dansa balet cu deedee pe Lacul Lebedelor.
Tot ce am gasit e imaginea asta :

http://thegifinyourfolder.tumblr.com/......-step-into

Putin ajutor?:D

Răspuns Câştigător
| Ruocsss a răspuns:

Cauta pe v p l a y.ro [legat]. La categoria colectii, dar ca sa poti viziona ai nevoie de cont. Nu dureaza mult sa-l faci. Am incercat eu sa postez linkul dar nu stiu dc nu merge.

| Pumpkin_3521 explică (pentru Ruocsss):

Gataaaa am gasit...era chiar primul episod peste care saream mereu cand il cautam...multumeeesc!

| Ruocsss a răspuns (pentru Pumpkin_3521):

Npc; x