| johnkenedy a întrebat:

Buna, caut filmul asta de ceva vreme dar nu il gasesc. Imi aduc aminte o secventa din film, cand un baiat blond era in bucatarie si isi pregatea ceva de mancare, dar in timp ce se spala pe maini, isi scapa inelul in chiuveta, si incearca sa il scoata cu mana, dupa care nu mai tin minte exact, dar alerga jos pe niste scari de fier si cade pe spate, dar in acelasi timp, o scara etajata ii cade foarte aproape de fata, el se sperie, si rasufla, dar dupa 2-3 secunde, colturile de la scara ii intra in ochi si moare. Stiu ca e vag ceea ce am spus eu aici, dar atat imi mai aduc aminte.

Răspuns Câştigător
| GanduriDeCafea a răspuns:

Posibil sa fie unul din primele final destination, poate 1 sau 2 nu stiu sigur happy

| johnkenedy explică (pentru GanduriDeCafea):

Asta e, mersi mult, chiar credeam ca nu o sa mai dau de el

8 răspunsuri:
| teo530 a răspuns:

E unul din seria final destination. La fel ca Ganduridecafea cred ca e 1 sau al doilea film, al 4 parca se intampla tradedia la un parc de distractii. Vizionare placuta!

| johnkenedy explică (pentru teo530):

Mersi mersi happy

| teo530 a răspuns (pentru johnkenedy):

Hei cum mai merge treaba la filmul horror la care lucrezi? Tocmai acum am vazut o notificare de la acea intrebare(ti-am urmarit intrebarea) ca ai mai primit un raspuns si mi-am amintit de ea. Sper ca merge foarte bine si sa fie gata curand.

| johnkenedy explică (pentru teo530):

Salut, da, treaba merge bine, mai am de lucrat putin la scenariu, si sa incep filmarile happy

| teo530 a răspuns (pentru johnkenedy):

Mă bucur. Cam când aproximezi că va vi gata și ce nume va avea filmul? Asta că să știu să fiu atent când va apărea să-l văd.

| johnkenedy explică (pentru teo530):

Prin noiembrie, decembrie.

| teo530 a răspuns (pentru johnkenedy):

Anul ăsta?! Abia-l aștept dar cum se numește?