| AnnaSuper a întrebat:

Caut niste filme de dragoste care sa aiba si putine scene de sex. Sa fie mai incitant. Va rog sa răspundeți doar cu filme pe care le-ati vazut!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eyes Wide Shut.

4 răspunsuri:
| anamaria82726 a răspuns:

American pie

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Am 2 filme pe care le-am vazut si care m-au incitat si sunt foarte bune dupa parerea mea si anume
Basic Instinct decat prima parte incepe din start cu scena de sex pe asta ti-l recomand sa il vezi primul
La Cara Oculta este film spaniol si acesta este bun.Sa imi spui cum ti s-au parut dupa ce le urmaresti.
Vizionare Placuta!

| ValentinGabi a răspuns:

Mia Khalifa poți urmări mai multe filme de-ale dumneaei de dragoste.

| TPU2019 a răspuns:

P-Hub, ai acolo toată varietatea. Mai greu cu recomandările totuși, fiecare cu ce-i place.