| Iana2205 a întrebat:

Buna, caut si eu un film dar imi aduc aminte mai mult frânturi din el. E vorba despre un barbat care se costuma in femeie (si nu e coana mare!) si ajunge la o familie unde baga un caine la masina de spalat si dupa il ia, merge la un magazin si schimba cu al altei femei, femeia aia plimband cainele mort in magazin. Mai stiu ca tipul ala se dadea si doctor. Ceva de genul asta,
Putin ajutor va rog?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca il gasesti sa ne spui si nouă ca ne ai facut curioși.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă îți mai amintești chipul actorului (cel care era deghizat in femeie), poate il regăsesti in lista de aici:
http://1061thecorner.com/news/10-men-who-play-women-in-movies/

| Iana2205 explică (pentru CristiDinBucuresti):

L am gasit, dar nu e online... mama jack 2005

| Iana2205 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc, il gasisem

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Iana2205):

Bravo, tie! Cred ca il gasesti si online, chiar daca nu cu subtitrare.