| FloareaMariaNicoleta98 a întrebat:

Bună seara.
Caut un film de ceva timp, însă nu-i mai știu numele, l-am văzut acum 2 ani și as vrea să-l revăd.
Pot da doar câteva detalii din film în speranța că mă puteți ajuta să-l găsesc.
Era un film american, în film femeia povestește cum fostul ei bărbat a profitat de ea o viață întreagă.
Ea provenea dintr-o familie bună, cu foarte mulți bani, ajunsă la facultate unui băiat îi plăcea de ea, însă ei nu…dar într-un final au ajuns sa fie împreuna si sa se căsătorească. Familia ei nu a fost de acord cu el niciodată. Ea lucra însă el nu, el avea un proiect la care aștepta să avanseze si să devină milionar, însă nu ia mulți ani, femeia mai povestește cum l-a prins pe el ca a înșelat-o găsindu-l intr-o rulota cu o femeie, mama ei la un moment dat moare si îi lasa moștenire ei casa, ea nu mai știu dacă ajunge sa vândă casa din cauza datoriilor mari pe care le avea sau ca sa-i dea bani pentru proiectul lui la care lucra, într-un final ei bagă divorț, într-un final el câștiga proiectul la care lucra si câștiga foarte mulți bani, el sărbătorește cu iubita lui pe un vas de croazieră sau o barca, ea (fosta lui soție) aude ca a câștigat si a ajuns milionar si se duce peste ei sa le strice petrecerea, ajunge să-l omoare si pe ea si pe el cred.
Atât îmi aduc aminte din tot ce s-a întâmplat în film, sper că mă puteți ajuta.
O seara frumoasa ❤️

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu credeam că va întreba cineva vreodată de filmul acesta...

Acrimony (2018)
https://m.cinemagia.ro/filme/acrimony-2174921/

1 răspuns: