| Moniikk a întrebat:

Buna. Caut si eu un film horror de mult timp pe care l-am mai vazut si nu mai am idee cum se numeste.
Din cate imi aduc aminte filmul era cu o femeie ce ramasese vaduva recent, si o bantuia des sotul ei. Era ceva si cu un tunel parca din apropierea ei care avea legatura, si mai era o fata care era sora ei nu mai stiu exact. Si stiu ca totul pleca de la acel tunel sinistru. Filmul nu cred ca este foarte vechi caci l-am vazut de curand. Nu mai stiu exact cum se numea dar parca era un nume de om. L-am gasit aleatoriu pe internet nu era de pe Netflix sau hbo. Sper sa il stie cineva

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amityville (2005)