| Andreeadeea1989 a întrebat:

Buna caut si eu un film, ultima oara l-am vazut pe hbo, era vorba de o tipa c avea o emisiune despre animale la radio si un tip se indragosteste de ea dar ii aude doar vocea si cand el vrea sa o intalneasca isi pune o vecina care mai tarziu ii va deveni prietena sa se dea drept ea si sa se intalneasca cu tipul respectiv, dar la telefon vorbea tot cu tipa de la radio, iar in cele din urma tipul ramane cu tipa de la radio, cine stie numele filmului? va rog spuneti-mi-l si mie

Răspuns Câştigător
| Selpide a răspuns:

Cred ca este vorba despre filmul The truth about cats and dogs.
http://www.imdb.com/title/tt0117979/

1 răspuns:
| Andreeadeea1989 explică:

Dap asta e mersi