| Lolita_8401 a întrebat:

caut un film ce l-am vazut mai demult la TV, dar nu reusesc sa il gasesc. Filmul cred ca se numea: Sexfast (si nu, nu e film porno!)Din ce imi mai amintesc in film era vorba despre 4 fete ce aveau o revista, sediul redactiei era intr-un apartament inchiriat, la un moment dat fetele nu au mai avut bani suficienti pentru a tine revista pe picioare, atunci una din fete avea de dat un examen, care daca il promova castiga o suma de bani. Pentru acel examen/proiect si-a ales ca tema: sa faca cercetare pe cateva persoane de sex feminin ce timp de 100 de zile nu le este permis sa aiba nici un fel de contact cu persoane de sex opus...pare cunoscut? ma puteti ajuta sa gasesc filmul? eu nu am gasit nimic nimic legat de filmul acesta, pe net.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Filmul se numeşte Manfast sau Holding Out, nu Sexfast... http://www.cinemarx.ro/filme/Manfast-Holding-Out-15008.html

2 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Incerca link asta daca nu merge inseamna ca a trecut timpul lui sa şters de pe net... AST FUNDITA http://carnesoft.net/vi8/wk/download+sex+fast.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aqualuna - multumesc mult, e prima data cand intru pe acest site si nu stiu sa dau inca fundita, dar o sa gasesc eu si o sa iti dau.ma bucur foarte tare ca m-ai ajutat :*