| Bella99 a întrebat:

Buna ..Caut un filmhappy i-am uitat denumirea si l-am privit de foate mult timp
Este vorba de un film de tip erotic pe o insula unde se duc toti la odihna. Personajul principal are o problema psihologica de mic cind il lovesti la fundbig grin Apoi el fuge cu directorul insulei caci s-au indragostit unul de altul si o cere in casatorie fiind legat cu sforibig grin nu imi amintesc detaliile dar ceva de genu asta) Fundaa)

2 răspunsuri:
| Bella99 explică:

Imi trebuie denumirea lui concretahappy

| lonelyy7 a răspuns:

50 shades of grey