| taurel44 a întrebat:

Caut un film vechi, pe care l-am vazut in 1998-1999 pe video, nu stiu exact din ce an e filmul, e film color. Tot ce imi amintesc este personajul principal, e un film cu, calugari shaolin (cred) personajul principal avea parul prins in coada, a ajuns la un templu si a fost pus sa treaca prin mai multe camere (fiecare camera era insemna cate o proba).
Asta e tot ce imi amintesc din pacate.
Cunoaste cineva filmul? Ofer funda!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

Ce poti spune despre actorul din rolul principal? era chinez? blond? brunet? inalt, bine facut etc
Stiu ca Steven Segal, Jet Li si Christopher Lambert au facut astfel de filme cu shaolin.
Poate te ajuta cu ceva...

| taurel44 explică (pentru RoyDupuis):

Era brunet un personaj asemanator cu Tong Po din Kickboxer (1989). Parul era identic big grin