| ChristinaO a întrebat:

Caut un film pe care l-am vazut acum cativa ani.Era vorba despre un tata si o fica care se muta in Grecia, parca. Tatal era expert in greaca veche, si parca incerca sa traduca o carte in aceasta limba.Fiica,pe malul marii intalneste o sirena, pe care seara o ducea acasa, iar tatal ei se indragosteste de ea.Sirena bea ceva pentru a se preface in om, ca sa poata fi cu el, si raman impreuna.Nu stiti cum se numea? multumesc

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Fishtales-Sirena, cu Billy Zane şi Kelly Brook, vezi trailerul http://www.youtube.com/watch?v=dPv8RICUfNA

3 răspunsuri:
| ChristinaO explică:

. mica sirena?!

| Bloody a răspuns:

Mica sirena funda cevabatting eyelashes

| Leiandra a răspuns:

Era ceva cu o poezie de dragoste, o vraja de fapt, si sirene, dar nu imi amintesc cum se numea, si eu l-am vazut anul trecut, sau acum 2 ani, dar chair numai stiu cum era titlu. Sorry, succes in cautare, pentru ca e super, chiar merita vazut.