| Amedeia a întrebat:

caut un film si este cam asa: este vorba despre un baiat care locuieste cu parintii lui in apropiere de un lac (rau) nu mai stiu si cade intr-o "prapastie" ceva de genu si este rapit de o nava spatiala dupa un timp revine pe pamant dar lumea s-a schimbat pentru ca el a calatorit cu viteza luminii si pentru el a trecut 10 minute iar pentru oamenii de pe pamant 10 ani.si parintii lui au imbatranit cred ca avea si ceva sora sau frate este foarte multe de zis! stie careva?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Se numește „Flight of the Navigator" - Călător în timp și spațiu (1986) cu Joey Cramer.
http://www.imdb.com/title/tt0091059/
Numai bine!

1 răspuns:
| Amedeia explică:

Multumesc frumos "Diabolique"