| Jello a întrebat:

Ce au patiti Cici si Coco [Iubire si onoare]? Ca am vazut ca cici nu mai putea merge si coco era vanata pe fata sau inverslaughing

3 răspunsuri:
| Arianaaa33 a răspuns:

Pai au facut un accident, deoarece luase droguri big grinhappy

| RoirraaaW95 a răspuns:

Pai cici se simte bine...dar coco arata rau pentru ca e lovita rau pe fata dar cici poate sa mearga pentru ca a varsat sarpe cafeaua pe ea si a simtitlaughing

| Madalina_2787 a răspuns:

S-au imbatat, au luat droguri, au plecat cu masina si au facut accident. Cici poate sa ramana paralizata de la brau in jos dar asta ramane de vazut, iar coco are fata taiata si poate sa isi piarda ochiul(vederea).