| Katakimiku a întrebat:

ce filme comedie, drama sau horror stiti asa... care v-au impresionat?

21 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Garcea si Oltenii-comedie romaneascalaughing

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! Tocmai am terminat sa ma uit la filmul A walk to remember si a fost extraordinar este voaba despre o drama a unei fete mai cuminte si tocilara care s-a apropiat de un baiat rau si s-au indragostit si maritat dar fata moare de leucemie este foarte trist filmul dar ce m-a impresionat cel mai mult este ca este realist si ca te face sa plangi mult! Daca vrei un film de comedie stiu ca e de mult dar e distractiv Oameni mari si fara minte! Sper ca ti-am fost de ajutor si vizioanre placuta!big grin

| Reek54 a răspuns:

Road Trip.
Accepted.
Eurotrip.
Bad Teacher.
Road Trip Beer Pong.
Colleges Road Trip.
Astea-s comedii.
The walking dead - horror, drama (serial).
A marine story - drama.

| DragosConstantin a răspuns:

Comedie:
Ace Ventura
Liar Liar
Just Friends
Due Date
The Hangover

horror:
The Exorcism of Emily Rose
The Unborn
The Mist
A Nightmare on Elm Street
House Of Wax
Friday the 13th

drama:
Charlie St. Cloud
Remember Me
Being Flynn

| yourgirl a răspuns:

Comedie - The house bunny, Sydney White, Lizzie McGuire

| Razvan4414 a răspuns:

Toata gama Scarry Movie...le are pe toate horror comedie si drama.

| Katakimiku explică (pentru Razvan4414):

Scary movie nu prea-mi place...

| faramatania a răspuns:

Think Like a Man
Loosier
The Artist
Repo Men
Black Swan

| Katakimiku explică:

As vrea mai multe Comedi daca se poate dar si Drame.

| andreius345 a răspuns (pentru Katakimiku):

Ti-am zis la intalnire cu spartani mori de ras laughing

| Katakimiku explică:

**Comedii

| andreius345 a răspuns (pentru Katakimiku):

Pai comedie e

| andreius345 a răspuns (pentru Katakimiku):

De ce nu vrei sa te uiti te-ai uitat la el candva?

| Katakimiku explică (pentru andreius345):

La Scary Movie dap, la 1 si restul din cate am auzit de la colege sunt porcarii.

| andreius345 a răspuns (pentru Katakimiku):

Stiu le-am vazut pe toate 5 sunt varza

| OanaSiCamAtat a răspuns:

Paranormal Activity 1, Paranormal Activity 2, Paranormal Activity 3, Legenda calaretului fara cap, Femeia in negru, Exorcizarea lui Emily Rose etc. Mai cauta filme pe diferite site-uri.

| bodeaandrei a răspuns:

Tron legaci

| andreius345 a răspuns:

Te uiti mai bine la Intalnire cu spartani ma p**am pe mine de ras e o parodie de la 300 de eroi laughing

| niculaeionut a răspuns:

Comedie a fost Sex Drive am ras de nu am mai putut, Drama Strania Poveste A Lui Benjamin Franklin m-a impresionat foarte tare. Funda?

| Razvan4414 a răspuns (pentru niculaeionut):

Sex Drive mi-a placut si miebig grin

| AndreeD a răspuns:

Chiar de curand m-am uitat la The Grudge - partea I, din cate stiu are 4 parti, e foarte scarry! Drama - One day, este un film foarte interesant si chiar tragic iar comedie- Nunta in familia mea. Sper ca ti-am fost de ajutor!