| ankappa a întrebat:

Buna!
Ce filme de dragoste stiti avand ca actori principali : un barbat negru si fata alba?

2 răspunsuri:
| WandererTech a răspuns:

"Jungle Fever" 1991 cu Wesley Snipes si Annabella Sciorra
sau
"Save the Last Dance" 2001 cu Julia Stiles si Sean Patrick Thomas.

| citymania a răspuns:

Nu esti prea clara, dar gasesti aici orice film vrei www.citymania.ro, tradus in 36 de limbi + subtitrari + multe servare care gazduiesc filmul + optiunea de a mari subtitrarea + 54800+ filme, curand si seriale, ai nevoie de java pentru a putea rula filmele, nu pentru toate servarele ai nevoie de java doar pentru cateva...